Máte skvelé nápady? Spojme hlavy dokopy. Objavte Idomaster.com a ponúknite svetu to najlepšie riešenie!

Idomaster je jedinečná komunita kreatívnych ľudí, kde môžu nielen predávať, ale aj kupovať svoje produkty, služby, myšlienky. Je to nový trend flexibilnej a alternatívnej práce. Po jednoduchej registrácii stačí pridať svoje riešenie a počkať na prvých zákazníkov. Bonus za pridanie vlastnej ponuky je viac ako milým prekvapením.

Ako to celé funguje?

V prvom rade je potrebné sa na stránke zaregistrovať.
Registrácia je pomerne jednoduchá a nezaberie viac ako pár minút. Môžete sa registrovať ako osoba alebo spoločnosť. Stránka si od vás vyžiada niekoľko doplňujúcich informácií a po aktivovaní vášho účtu v konfirmačnom e-maily bude všetko hotové.

Po zaregistrovaní stačí pridať svoje riešenie.

Ako pridať svoje riešenie?

Po prihlásení si otvoríte svoj profil a v ňom záložku My solutions. Kliknete na tlačidlo Create a solution.

Na začiatok je potrebné zvoliť pútavý nadpis, nezabudnite na kľúčové slovo ktorým sa odlíšite od konkurencie. Následne je potrebné zvoliť kategóriu, v ktorej budete inzerovať svoju prácu. Na výber máte veľké množstvo kategórií, ktoré sú systematicky podelené do 8 oblastí: Rozvoj, Obchod, IT a Software, Dizajn, Marketing, Office Produktivita, Písanie, Preklady, Hudba, Audio.

V ďalšom kroku potrebujete uviesť predbežný opis riešenia a titulnú fotografiu. Následne celý popis riešenia. K informáciám je možné doplniť aj prílohy.

Na konci vypĺňania čaká najťažšie rozhodnutie, musíte si totiž premyslieť, či budete ponúkať svoje riešenie zdarma alebo za poplatok, prípadne za aký vysoký poplatok (v prepočte za hodinu).

Vynikajúce je, že stránka za vás sama priráta ku vašej požadovanej sume výšku dane a poplatok pre portál, takže ihneď vidíte výslednú sumu, ktorá sa objaví možným zákazníkom.

Ďalej už len stlačíte Add solution a počkať na schválenie administrátorom portálu. Následne už nájdete svoje riešenie vo svojom profile pod záložkou My solutions alebo si ho viete nájsť v kategórii, do ktorej ste ho zaradili.

Bonus navyše!

Čo pôsobí ako veľmi milé prekvapenie, ako bonus za 5 pridaných riešení získate 25% zľavový kupón na celý sortiment ponúk. Hoci stránka nerobí okolo toho veľké promo, tento nápad je potrebné oceniť. Veď každému občas niečo chýba a dostať službu lacnejšie len za pridanie vlastnej pracovnej ponuky je naozaj výnimočné.

Loading Facebook Comments ...