Ilumináti nás sledujú v bežnom živote a ani o tom neviete

Karta Billa slúži na sledovanie ľudí aby ich mohli viac otráviť a aby vedeli čo jedia

g26_image002

V nákupnom potravinovom reťazci Billa ste sa už určite stretli stým, že od vás pýtajú kartičku Billa. Ak ju osobne nemáte minimálne videli ste ako ju pýtajú od iných. Možno ju už pýtali aj od vás. To možno by som asi vyškrtol lebo otravujú s tým každý pri každom nákupe. Nevedomá predavačka – predavač nedajú nikdy pokoj s touto vetou: kartičku Billa prosím. Liezlo mi to na nervy od prvej chvíle čo s tým začali. Ale to som ani nesníval vtedy o skutočnom dôvode na čo im je. Kto je sprostý skočí na všetko čo nám niekto v domnienke, že ešte nám dáva výhody ponúka. Predavači sú tak nevedomí, že oni nevedia načo je karta Billa. Ak by to vedeli, nikdy by to nerobili a mali by inú úroveň vedomia. Boli by inde a za iné peniaze. Za tým celým reťazcom nestojí ani pôvodný majiteľ, ktorý už umrel. Za všetkým zlom na svete hľadaj Rotschildovcov. Oni sú to zlo. Oni sú tí čo vlastnia všetky korporácie aj potravinársky priemysel, zbrojársky, farmaceutický, chemický, výrobu textilov atď. Nie je podstatné či to všetko majú na svoje meno. Podstatné je to, že všade majú svojich ľudí nasunutých a všetko majú pod kontrolou. To isté sa týka aj potravín, ktoré sa vyrábajú a ktoré jeme. Ak by títo synovia diabla neexistovali, tak normálni ľudia by nikdy neškodili ľudstvu a nikdy by nebolo nič zlé a nebezpečné. V potravinách by neboli jedy a na oblohe tiež nie, ani v oblečení. Im je jedno či všetci zomrieme preto to robia.

Táto kartička Billa je len na jeden cieľ, aby páni urodzení psychopaticky evidovali každého človeka na planéte ako sa volá, kde býva a čo nakupuje. Ak niekto chce kartu bez vyplnenia údajov nie je to možné. Ak údaje vyplníte ste už v databáze a tým pádom aj každý váš nákup. Zabudnite a snívajte ak si myslíte že karta vám pomáha. Nie ste bezdomovci aby ste boli odkázaní na tie trápne drobné a zľavy čo vám plynú z tejto karty. Táto karta je rýchlejší odchod do truhly. Táto karta je evidovanie vás ako jednotlivca čo presne kupujete a jete. Práve preto vedia presne do ktorých potravín sa im oplatí dávať čo najviac jedov a látok, ktoré váš organizmus otrávia, spôsobia vám otravu, vysoký krvný tlak, demenciu, podráždenosť, nadváhu, zníženú imunitu, slepotu, hluchotu, parkinsonovu chorobu, alzhaimera, bujnenie buniek a tým pádom nábeh na rakovinu.

Nie každý jednotlivec má rovnakú úroveň vedomia a duše. Práve preto je individuálne aj to kto ako podľahne a kto vydrží čo najviac. Bez tohto svinstva by každý človek aj ten čo úroveň nemá vyzeral inak. Bez tohto svinstva by bol každý zdravší. Stačí sa mi pozrieť len na tých nevedomých ľudí ako vyzerajú. Ako sú zničení a zdevastovaní tvárou už v mladom veku. Málokto vyzerá už normálne. Všetci starnú rýchlejšie. Bujnenie buniek a hnitie organizmu ani inak nemôže dopadnúť ako každý vyzeráte. Toto nie je výplod mojej fantázie ale tvrdá realita. Nie jeden raz už aj v komunizme boli v banánoch jedy, v párkoch, mäse, salámach pomleté myši, potkany atď. Už vtedy bolo jasné, že niekomu je jedno čo jeme a dávame do úst. Ale odvtedy prešli roky a to čo jeme teraz nemá obdobu v histórii ľudstva. Ja mám nato len jeden výraz je to masová genocída na ľudstve.

Margarín, palmový olej, palmový tuk, rôzne kyseliny, emulgátory, oxidy sú presne to, čo vás pomaly zabíja. Nie je podstatné čo povie nevedomý lekár alebo nimi zmanipulované stránky na internete keď aj ten ovládajú. Podstatné je to aká je skutočnosť, ktorá sa dá aj tak zistiť a dopátrať ak máte naozaj vysokú úroveň.

Vy normálni ľudia neviete čo jedia Rotschildovci, čo robia, čo nakupujú. Vy neviete ani to čo robia, jedia a nakupujú len ľudia tak isto obyčajní ako ste vy. Takí čo bývajú len vedľa vás. Vy neviete ani čo jedia a nakupujú susedia vo vašom dome. To už nehovorím o tom, že by ste toto všetko vedeli o všetkých čo žijú na svete. A aby ste vedeli čo píšu na FB, pokeci, twiteri, aby ste vedeli či píšu v emailoch, sms správach v mobiloch a aby ste vlastnili ich hovory cez telefóny. A stále ešte nehovorím o tom, aby ste vedeli ich údaje, adresu, lekárske správy, telefóne čísla. Toto všetko vedia tí čo vládnu svetu a majú vás pod úplnou kontrolou. Ak by vás nemali, neboli by najsilnejší na svete a toto by nebolo potrebné hovoriť ani písať. Myslím si, že hrať sa na Boha ako to robia oni, že Boh všetko vie a počuje to nie je riešenie. Boh to na rozdiel od nich nezneužíva.

zdroj: http://necenzurovane.net/gosudarjon/g26.html

Loading Facebook Comments ...