Ako zistiť heslo na Facebook?

Ako zistiť heslo na Facebook?Najprv tu rozoberieme možnosti ktoré nám ponúka facebook a potom sa pozrieme na ostatné. Tým prvým, čo môžete robiť vo chvíli, keď nepoznáme heslo na prihlásenie na účet, je využiť voľby, ktorú ponúka priamo hlavná stránka Facebooku – spomínané tlačidlo vidíte na obrázku.

Ak ho nevidíte, alebo máte prihlasovaciu stránku zobrazenú v inom jazyku, úplne dole nájdete prepínanie jazykov, medzi nimi je aj Slovenčina, takže si ju tam prípadne najprv zapnite, a až potom sa Zaoberajte hľadaním zabudnutého hesla.

V ďalšom kroku potom je potrebné najskôr nájsť váš účet. To vám umožní táto obrazovka:

facebook-udaje.jpg

 

Po identifikáciu účtu, ku ktorému ste stratili prístupové heslo, vám potom bude skrz kontaktné údaje, ktoré ste zadali (tj spravidla email) zaslaný email s inštrukciami na obnovenie.

Počíta sa is možnosťou, kedy bol váš email aj účet na facebooku napadnutý hackerom a už nemáte k pôvodnej emailovej schránke prístup.

V tom prípade potom pokračujte cez príslušné tlačidlo pre túto voľbu a vyplňte dvakrát za sebou vašu novú emailovú adresu. Aby však nebolo tejto možnosti opäť zneužilo hackerom, je potom ďalej potreba odpovedať na bezpečnosťou otázku, ktorú ste kedysi pri zakladaní účtu na FB vyplnili (jedná sa o otázku, ktorá v nastavení účtu nikde nie je vidieť ani v prípade, že už ktosi váš facebookový účet používa a má prístup ku všetkým informáciám, ktoré ste do profilu o sebe vypísali).


Zistenia uloženého hesla z prehliadača

Nie je však často vôbec potrebné postupovať celú vyššie spomínanú procedúru a stačí sa skrátka pozrieť na to, čo sa skrýva pod automaticky vyplňovanými hviezdičkami (resp. bodkami) v prehliadači.

V tom prípade sa pozrite do článku o tom, ako zistiť uložené heslo z formulára, ktorý sme na Radírně zverejnili už pred časom a v ktorom je táto problematika podrobne rozobraná.

zdroj: http://www.radirna.cz/internet/jak-zjistit-heslo-na-facebook.html

Loading Facebook Comments ...