Ako sa pripraviť na rande?

Máte v pláne schôdzku so svojím partnerom alebo partnerkou? Ak áno, je potrebné sa na ňu náležite pripraviť.

Pozrime sa spoločne na to, čo by sme nemali podceňovať. A začneme mužskú populácií. Základom je čisté a elegantné oblečenie, upravené vlasy, rovnako ako upravená tvár. Naša pokožka by mala pôsobiť sviežo, čisto a prirodzene. Pamätajte, že práve toho si ženy veľmi všímajú. Ak v tomto smere máte medzery, pomôže vám kozmetika pre muža z prírodných materiálov. Tá je skvelou voľbou nielen vo chvíli, keď sa chystáte na rande, ale je skvelou voľbou tiež v situáciách, keď o seba chcete starať pravidelne.

Čo by nemali podceňovať ženy?

Aj tu je primárny postup podobný, ako u mužov. Dôležité je klásť dôraz na správnu voľbu oblečenie, rovnako ako na rôzne doplnky. Rolu hrajú ale aj vlasy, rovnako ako líčenie. S tým to rozhodne nepreháňajte. Je lepšie, keď len ľahko zvýrazníte svoju krásu, než keď cez tonu make upu nebude vidieť vaše tvár. Oveľa viac parády vám môže priniesť kozmetika pre ženy značky Bohemia, ktorá dokáže prirodzenú krásu vašej pleti opäť obnoviť. Vďaka tomu budete vyzerať dokonale v podstate aj vo chvíli, keď žiadne líčenie nepoužijete. Táto kvalitná kozmetika totiž dokáže:

* Udržať vašu pokožku hebkú
* Odstrániť akúkoľvek prebytočnú mastnotu
* Dopriať vašej pokožke mladistvý vzhľad

Pripravte si témy konverzácií

Na čo je dobré tiež myslieť? Hlavne na to, o čom si budete rozprávať. Nie je nič zlé na tom, keď si okruhy konverzácií precvičíte vopred. Je to lepšie, ako trápne ticho, či sledovanie do mobilov Áno, aj to sa na schôdzkach stáva. Ten by ste vždy mali nechať vo vrecku, alebo kabelke. Báť sa o neho nemusíte. Pokiaľ si zaobstaráte tvrdené sklá pre mobily, môžete si byť istí tým, že sa vám ich displej nepoškriabe. A to ani v prípade, keď ho budete mať v jednom vrecku spolu s vašimi kľúčmi, drobnými mincami, alebo s celým radom ďalších ostrých vecí.

zdroj: http://www.radirna.cz/navody/jak-se-pripravit-na-rande.html

Loading Facebook Comments ...