Ukájam sa sama

Volám sa Mária. Vydala som sa dosť skoro, mala som iba 18 rokov. Môj manžel bol prvý, ale aj doteraz posledný v mojom sexuálnom živote. Mala som ho rada a ja si myslím, že som mu splnila všetko, po čom túžil, ale ja som od neho nedostala skoro nič naspäť. Nebol ku mne nežný, myslel iba na seba, nemal fantáziu. Takže nebolo vôbec vzrušujúce byť s ním v posteli. Keď som ho odmietla, vždy mi nadával, že som kurva – hoci som ho nikdy nepodvádzala. Pritom sa nám narodili deti.

Pred dvomi rokmi manžel zomrel pri autonehode. Bola som smutná, mala som ho rada, napriek tomu, že v jeho očiach som bola iba „kurva“. Tak som rok žila v pokoji s deťmi, ani som nepomyslela na sex. Vôbec mi nechýbal.

Ale po čase sa všetko zmenilo. Zrazu som dostala takú chuť na sex, že ani ja som tomu nerozumela. Začala som masturbovať. Najprv iba raz za týždeň a teraz už aj trikrát za deň. Prvý raz som sa za to hanbila, mala som výčitky svedomia, ale túžila som stále a stále po orgazme. Najväčšiu rozkoš dosiahnem vtedy, keď si spomeniem na manželove slová: „Si kurva!“ ..

A naozaj počas masturbácie myslím iba na to, že napr. robím v nejakom nočnom bare ako prostitútka, alebo, že ma niekto fotí počas masturbovania. Už to robievam rok. Aký je ozajstný sex s mužom, ktorý vie, čo si žena naozaj želá a potrebuje? Ešte ani teraz neviem a mám už 35 rokov.

Čo bude so mnou? Možno, že ešte budem robiť vo „verejnom dome“ a budem prostitútkou?

Neviem! Rada by som to všetko vyskúšala s nejakým mužom, ale bojím sa, mám strach.

Veľmi rada by som Vám priložila aj moje fotografie. Najradšej by som ukázala všetko, to by mi urobilo radosť. Túžim po tom!

Loading Facebook Comments ...