Tajné video

Nedávno som sa nasťahovala k môjmu priateľovi Julovi a hneď v prvý deň som našla niečo nečakané. Keď som vybaľovala svoje veci, uvidela som jeho tajnú skrýšu. Mal skriňu, kde držal všetky svoje DVD a ešte nikdy som nevidela takúto zbierku porna: orgie, lesbičky, análny sex, veľké prsia mal film na každú príležitosť. Bola som pohoršená, ale aj vzrušená. Skôr, než som si uvedomila, čo robím, moja ruka skĺzla do rozkroku a začala som si šúchať moju mušličku cez texasky.

Jeden film nemal obal ani menovku. Bolo tam dievča s úplne rovnakou minisukňou, akú mi dal Julo, keď sme spolu začali chodiť. Hneď mi bolo jasné, čo asi uvidím, ale bola som v šoku, keď som videla ako Julo vyliezol na posteľ vedľa toho cudzieho dievčaťa a zasunul do nej svojho vtáka. Ten bastard! Nechal si film, na ktorom preťahuje nejakú štetku z minulosti. Bola som zúrivá, ale aj vzrušená zároveň.

Nevedela som sa dočkať, kým príde Julo domov. Stlačila som “play” a obrazovku zaplnil obraz jeho sexuálneho objektu s roztiahnutými nohami na posteli. Sadli sme si a celú večnosť sme sa o tom filme rozprávali. Natočil ho pred ôsmymi rokmi a to dievča bola Nika. Nechal si ho, aby pri ňom masturboval,

a to, že mi daroval rovnakú minisukňu, bol len ďalší zvrhlý bonus k jeho masturbačným seansam.

Odišla som do spálne a obliekla si to isté, čo mala Nika vo filme. Potom som vpochodovala späť do izby a zapla DVD. “Vytiahni vtáka!” – zavelila som. Na obrazovke si práve Nika zasúvala do seba vibrátor, kým Julo jej sal bradavky. Postavila som sa pred neho a predklonila sa, takže môj holý zadok bol len pár centimetrov od jeho tváre. “Olizuj ma, kým budem masturbovať pri pohľade na tvoju cundru,” prikázala som.

“Tvrdšie!” zavrčala som a jeho pery mľaskali pri mojom zadku, keď tlačil svoj jazyk dnu. “Bola lepšia ako ja?” spýtala som sa a klesla na Julovo lono a jeho tvrdý úd vkĺzol do môjho tunela lásky. “Nie,” zakňučal, kým som sa pohupovala hore dole na jeho nástroji.

Pulzovanie Julovho vtáka v mojom vnútri signalizovalo, že o chvíľu exploduje, ale ja som nemala v pláne dopriať mu potešenie ostriekať mi zadok, keďže som mala pripravený lepší cieľ. Pomaly som sa postavila, vychutnávajúc si pocit jeho vyšmykávajúcej sa zbrane z môjho vnútra a sadla si vedľa neho. “Hoň si ho!” zasyčala som.

Vzala som jeho vajcia do dlaní a stlačila práve v momente, keď prúd spermií vo filme vystrekol na Nikine prsia. Stlačila som znovu a prúd hustej bielej spermy vyletel z priateľovho kanónu na celú moju sukňu. Šúchala som svoju mušličku po spermiami zaškvrnenej sukni, až kým som sa neurobila. Po divnom tichu som mu povedala, že mi nevadí, ak si film nechá, pod podmienkou, že ho bude pozerať len so mnou. Potom som si vyzliekla sukňu a prinútila ho, aby ju hodil do koša.

zdroj: Marianna M.

Loading Facebook Comments ...

OpenSubtitles Player banner