Šialené číslo s kaderníčkou

Tento víkend mal dopadnúÂÂť úplne super. Mal som ísÂÂť s kamo±mi na pláľ a zbaliÂÂť tam zopár snedých krások. Bolo v±ak e±te skoro ráno a ja som mal termín u kaderníka. Bol najvy±±í čas daÂÂť si do poriadku účes. Presne o jednej som pri±iel do salónu. Široko-ďaleko som nikoho nevidel len jednu mladú ľabu. Človeče, to je ale kosÂÂť! pomyslel som si. A akoby vedela čítaÂÂť my±lienky, zvodne sa na mňa usmiala. V nohaviciach mi bolo stále tesnej±ie. Viedla ma ku kaderníckemu kreslu. Nasledoval som ju, pričom som nemohol spustiÂÂť zrak z jej krásneho zadku, ktorý bol ledva skrytý pod sexi minisukňou. Som Julka, čo môľem pre vás urobiÂÂť? Spýtala sa ma. Keď som vyslovil svoje ľelanie, začala ma strihaÂÂť. Kaľdý jej dotyk pôsobil dráľdivo. Keď mi upravovala niektoré pramene gélom, nahla sa tak, ľe som jej videl hlboko do výstrihu.

Môj malý na to hneď zareagoval a nohavice sa mi vyduli. Keď to Julka zbadala, usmiala a i±la k dverám. Ďal±ieho zákazníka mám aľ o hodinu, povedala, takľe by nás nemal nikto ru±iÂÂť. Ty teda na to ide± zhurta, ozval som sa drzo a plesol ju po zadku. Keď zasa stála za mnou, za±la mi rukami pod tričko mojím telom pritom prebehli milióny vzru±ujúcich impulzov. S povzdychom som sa pozrel hore a vzal do rúk jej pevné prsia. Vezmi si ma trochu prud±ie, za±epkala Julka. Potom sa zohla ku mne a plná očakávania ma pobozkala na pery. Stiahol som si ju do lona a nedočkavo jej vyzliekol tričko. Šialené! Táto malá potvora nemala na sebe podprsenku! Hneď som sa prisal na jej bradavky a láskal ich jazykom dovtedy, kým neboli tvrdé a ruľové. Julka mi rozopla nohavice, opatrne vzala do rúk môj penis a zadívala sa mi hlboko do očí. Skôr ako som si stihol uvedomiÂÂť, pocítil som dotyk jej ±u±ky na svojom obrovi.

Provokačne sa oň trela, až kým ho nedostala poriadne hlboko. Obaja sme vzdychli od rozkoše. Šialenou jazdou nás oboch dostávala do sexuálnej extázy. Pevne som ju chytil za boky a posadil na kreslo. Objal som jej stehná a pritlačil ich k sebe. Vezmi si ma trochu prud±ie, za±epkala mi znova do ucha. Jasné, ľe som jej to želanie veľmi rád splnil. Každým nárazom som sa dostával do nej hlbšie a hlbšie. Lascívne sa pri tom prehýbala a vzdychala: Rýchlejšie, rýchlejšie! S vyšším tempom som to Júlii v tejto polohe urobil. Moja rozko± vyvrcholila v gigantickom orgazme. Aj ona pri vrchole uvoľnene a žvastne vzdychala. Odvtedy nielenže chodím častejšie ku kaderníčke, ale takéto nádherné sexuálne oslavy si užívame aj v súkromí.

zdroj: eroticke poviedky


Loading Facebook Comments ...