Sex za peniaze

Mal som 19 rokov a chodil som s krásnym, rovnako starým, ale podstatne mlad±ie vyzerajúcim dievčaťom. Miloval som ju ako blázon. Veď to bola moja prvá skutočná známosť, moje prvé dievča, s ktorým som sa miloval. Chodili sme spolu rok a pol a na±a láska bola obojstranná a silná. Ale medzi partiu mojich starých kamarátov, s ktorými som sa raz týľdenne stretával, moja Eva nechodila. Mala pocit, ľe by tam bola navy±e. Keď sme raz s chalanmi čosi oslavovali a oni oni uľ boli podnapití, začali sa o čomsi potichu dohovárať, no mne nechceli prezradiť, o čo ide. Nakoniec som ich prehovoril, a to zmenilo môj ľivot. Povedali mi: ,Dobre, chcel si to. Berieme ťa medzi seba.' Dozvedel som sa veci, o ktorých som netu±il.

Piati moji kamaráti boli gigolovia. Rozprávali mi o skoro 40-ročnej ľene, sympatickej blondínke so skvelou postavou, ktorá v±etkým piatim platí za sex. Vraj preto, lebo nechce muľa, ale chlapca. Hovorili o skvelom sexe a kope peňazí. A tá pani chce vraj ďal±ích, a tak ma berú do partie ,o±ukávačov', ako sa nazývali. Peniaze som potreboval ako soľ, no dlho som o tom premý±ľal, pretoľe som nechcel podviesť Evu. Bol to boj so svedomím. Raz mi v±ak kamarát zavolal a povedal mi, ľe ma u nej objednal, dal mi jej adresu, a keďľe tam pôjdem prvý raz, bude to vraj za dva litre. A tak som ±iel. Pred dverami som váhal, či mám zazvoniť, no tie sa zrazu otvorili a stála v nich nádherná ľena, zabalená len v krátkom uteráku, s mokrými vlasmi, veľkými prsami, úzkym pásom a dlhými nohami. V nohaviciach mi to okamľite stvrdlo. Vtiahla ma dnu, zavrela dvere a uterák jej spadol. Bola nádherná, proste bohyňa! Dlhý krk, zelené oči, pekne krojené ústa, skvelý zadok aj nohy. Nestihol som si ani vychutnať ten nádherný pohľad na ňu, keď mi rozopla nohavice, vytiahla môjho uľ pripraveného vtáka a začala ho s úľasnou chuťou a energiou fajčiť. Vyzliekol som sa, chytil ju za ramená a oprel o skriňu. Potom som hladil jej prsia, chodil penisom po jej zadku, dráľdil jej klitoris. Nádherne sa zvíjala a vzdychala.

O chvíľu začala prosíkať, aby som to do nej vrazil a pretiahol ju. Keď som to spravil, po pár sekundách mala asi dvojminútový orgazmus. Nato ďal±í a ďal±í, a vtedy som skončil aj ja. Potom som sa osprchoval a sadol si znova v obývačke. Ona naliala ±ampanské. Mala uľ oblečenú čipkovanú červenú bielizeň a usmievala sa. Pôsobila divoko aj odváľne. Fascinovala ma. Poloľil som pohár a zvalil ju na gauč. Bol som ako tornádo. Nevedel som sa jej nasýtiť. Vo chvíli, keď to najmenej čakala, som do nej opäť vrazil svojho tvrdého vtáka. Doráľal som, ako sa dalo, a ona zasa vzdychala, ±kriabala mi chrbát a dva razy sa urobila. Aj ja som skončil a zvalil sa na ňu. Po chvíli oddychu sme sa pol hodiny rozprávali a potom som ju zatiahol do spálne a znova sme sa milovali. Tentoraz ma ona dokončila ústami. Bolo to skvelé!

Splnila mi jeden sen. Dohromady sme to v ten večer robili päť ráz a ona bola mnou unesená. Nakoniec mi dala 4 tisícky a stal som sa jej obľúbencom. Chodil som k nej často, ale uľ mi platila málo. O dva mesiace v±ak do±lo ku katastrofe. Otehotnela. Tvrdila, ľe jedine ja som k nej chodil v ten mesiac. Nik iný. Vraj ma miluje a dieťa si chce nechať. Bol som zúfalý. Čo teraz? ,Vezmi si ma,' povedala mi. Čoľe? Ako to vysvetlím otcovi? Ako tú svadbu zaplatím? Mám ju rád, ale takto to nejde. Nakoniec to v±etko zaplatila ona a ja som sa nechal presvedčiť. Eva to skoro nepreľila. Chcela sa otráviť. Znenávidela ma. My sme sa v±ak vzali a v±etko bolo celých päť rokov fajn. Uľívali sme si lásku aj sex – vo dvojici i v trojici, s muľmi aj so ľenami. Potom zomrela pri autonehode. Veľmi ťaľko som to zná±al. Začala mi pomáhať jej 50-ročná priateľka – psychickou podporou aj ako pestúnka. Akosi za odmenu som s ňou začal spávať. A ani neviem ako, ale uľ u nás býva. Mám teda 27 rokov, dieťa a 50-ročnú milenku. A aby toho nebolo málo, pre istotu som si nechal urobiť skú±ky otcovstva. Dieťa nie je moje. Moľno je jedného z mojich kamarátov. A moľno nie. Bol som taký mladý, taký hlúpy, naivný a zamilovaný. Aspoň v±ak mám syna, ktorého zboľňujem."

zdroj: eroticke poviedky


Loading Facebook Comments ...