Prebudila sa

Som vyše 20 rokov vydatá, onedlho oslávim 48. narodeniny a mám tri deti. Manžel bude mať onedlho 60-tku a na rozdiel odo mňa je už nejaký čas nezamestnaný, len príležitostne si privyrába. Už niekoľko rokov to medzi nami „neklape“. Nie že by nechcel, alebo nemohol, ale jeho stereotyp sa mi zunoval a mám pocit, že práve v tomto období by sa mi žiadalo čosi inšie a viac.Pred niekoľkými rokmi som sa zoznámila na školiacej akcii s jedným mužom. Vekovo je ako môj muž a navyše rozvedený.

Donedávna sme boli iba dobrí známi. Ale cítila som, že veci sa postupne kryštalizujú. Býva neďaleko od nás a keď som raz u neho cestou zo zamestnania zazvonila, vedel, že je to iba zámienka.Stalo sa, čo sa zrejme stať muselo. Prvé minúty som cítila ostych ženy, ktorá okrem manžela ešte nikoho nemala. Ale jeho skúsené ruky ma tohto pocitu rýchlo zbavili; mala som pocit, že od chvíle, keď mi stiahol nohavičky až po okamih, kedy mi jemne, ale rozhodne roztiahol stehná, začal inak, než som bola zvyknutá, nútiť môj núkajúci dráždec, aby stuhol, orosil sa a triasol rozkošou. Potom som zažila po dlhšom čase súlož s vyvrcholením.

Odvtedy sa stretávame každý týždeň. Zdržím sa asi pol hodinu, až hodinu. Manžel už mal poznámky o mojom dlhom pracovnom čase. Medzi nami je toho čoraz menej a ak, tak iba keď on v noci príde, odbaví sa a zaspí.Z celej situácie viním jeho a mám pocit, že môj priateľ ma napĺňa telesne (tu skôr vypĺňa), ale aj viac, lebo cítim potrebu sa s ním o všeličom rozprávať, čo doma nie. Tam sa venujem výlučne deťom a svojim povinnostiam.Nie som si istá, či robím dobre a kde to vlastne skončí. Manžel o mňa svojím spôsobom stále stojí, ale výčitkami sa už neumáram. Cítim však narastanie celkovej túžby – občas si to urobím aj sama a niekoľkokrát som sa prichytila pri myšlienke mať to aj s inými, hoci aj s mladými. Viacerí mi hovoria, ako dobre vyzerám, žijem teraz celkom inak, akoby pohlavne.“

zdroj: Danka

Loading Facebook Comments ...