Po prvýkrát som mal orálny sex!

So svojou novou láskou som bol iba niekoľko dní. Je to moja druhá priateľka a takáto prudká ľena bola vľdy mojím snom. Minulý týľdeň som Simonu nav±tívil doma. Privítala ma čerstvo osprchovaná v ľupane. Celé jej telo super voňalo vanilkou a pleťovým mliekom… na zahryznutie! Potom sme si urobili pohodlie na gauči.

Po niekoľkých vzru±ujúcich bozkov s jazykom si môj miláčik roztvoril ľupan, roztiahol nohy a ukázal mi malé milostné prekvapenie, také ruľové a hladké ako detský zadoček. Simona si oholila mu±ličku. Ten pohľad ma okamľite vzru±il. Niečo také vzru±ujúce som e±te nikdy nevidel naľivo! "Chcela som ti urobiť chuť. E±te nikdy si mi to nespravil po francúzsky. Ale tejto pochúťke určite nebude± môcť odolať, v±ak?“ V mojom mozgu to lietalo z jednej strany na druhú. Mohol som uľ myslieť iba na jedno: okamľite ju celú zhltnem! Zároveň som v±ak bol nervózny, pretoľe som e±te nikdy nelízal ľiadnu ľenu! Moja prvá láska to nechcela. Okamľite, ako som sa objavil v jej intímnej oblasti, stiahla nohy dokopy.

Moja bývalá povaľovala orálny sex za nechutný, ale Simone sa to veľmi páčilo. Môj krst ohňom vo veciach zručnosti jazyka bol predo mnou a moje srdce bilo ako divé. Zdalo sa, ľe Simona cíti, ako som trochu zneistel. Neľne pritlačila moju tvár na svoje mäkké prsia. "Pozri, ako chutne voniam. Presne tak dobre aj chutím. Vyskú±aj!“ vyzvala ma. Opatrne som prechádzal ±pičkou jazyka po jej bradavkách a bol som nad±ený. Jej pokoľka chutila sladko ako vanilka! Teraz som naozaj dostal chuť na sex a začal som najprv opatrne, potom vá±nivo ochutnávať jej prsia, brucho a stehná. Simonino stonanie bolo stále hlasnej±ie, jej stehná sa chveli od rozko±e. „Áno, e±te,“ zavzdychala. „Ochutnaj môj nápoj lásky!“ Moje pery sa opatrne dotkli jej dieročky vá±ne a nezvyčajná, sladko-trpká vôňa prenikla do môjho nosa. Bolo to naozaj stra±ne vzru±ujúce. Vydal som sa svojím jazykom na objavnú cestu. Keď som pre±iel končekom po jej klitorise, môj miláčik sa zachvel. Bolo to čisté napätie.

Začal som lízať intenzívnej±ie a silnej±ie. Pritom som si vychutnával, ako Simona stále hlasnej±ie vzdychá. Zaboril som sa priamo do centra jej rozko±e. Zrazu sa celé jej pod bru±ko trhlo a začalo vibrovať. Mala neuveriteľný orgazmus; od extázy ma schytila za ramená a naplno si vychutnávala svoje vyvrcholenie. Tej noci sme sa milovali aľ do vyčerpania. Znovu a znovu sme sa vzájomne obdarúvali horúcimi intímnymi bozkami. Nabudúce chcem uľ konečne vyskú±ať aj polohu 69.

zdroj: eroticke poviedky


Pridaj komentár