Milovali sme sa v lanovke

"Kaľdý rok chodím na týľdeň s kamo±mi lyľovať do hôr. Popri srande na svahu sa zaujímame aj o zábavu v noci – pretoľe sú tam vľdy dosť sexi baby! Teraz v marci som hneď v prvý večer spoznal Ninu. Rozopla si zips na lyľiarskej kombinéze a na stole tancovala. Mala na sebe úzke biele tričko, cez ktoré som mohol…

…vidieť obrysy jej tvrdých bradaviek. Postavili sme sa spontánne s kamo±mi okolo stola a pokrikovali sme po nej. "Vyzliecť, do naha, do naha!” kričal môj kamo±.

Nemuseli sme jej to dvakrát hovoriť. Vyzliekla si tričko a ukázala nám priesvitnú ±picatú podprsenku. Teda, bola fakt sexy! A najlep±ie na tom bolo to, ľe kým sa tak zvodne pohupovala, usmievala sa na mňa – a len na mňa! A pritom by ju zaručene chceli zvaliť na posteľ v±etci moji kamo±i!

Keď zliezla zo stola, sadla si rovno mne do lona. "No, povedala s úsmevom,” nezaslúľim si drink?” Vzal som nám obidvom vodku s redbullom. Hneď od začiatku sme si výborne rozumeli. Magicky ma priťahovala.

Jej telo, jej krásny malý no±tek, ľiarivé oči – o tejto ľene som zrazu chcel vedieť viac… Odváľne som sa jej spýtal, či nechce ísť so mnou na izbu – vlastne by nám obidvom dobre padla horúca sprcha. A čo vám budem hovoriť: zaľili sme spolu perfektnú noc so v±etkým, čo k tomu patrí!

Absolútna lahôdka, čo sa sexu týka, ma v±ak čakala na druhý deň: Nina a ja sme sa spolu vydali na vrchol a v lanovke ma začala divoko zvádzať. Vsunula ruku do mojich lyľiarskych nohavíc a dráľdila môjho obra cez teplé trenky. Jej dotyky mi pripomenuli predo±lú noc a hneď som dostal chuť na viac! Nina sa posadila na mňa a krásne krúľila zadkom. Bol som nadrľaný ako susedov pes Lumpi a ona dokázala uvoľniť môj úd a jej mu±ličku natoľko zo ±iat, ľe som mohol do nej bez problémov vniknúť. A to som si myslel, ľe sex v lyľiarskom výstroji je nemoľný.

"Teraz pridaj”, za±epkala mi bez dychu do ucha a ticho pritom vzdychla. Žiadny problém! A skôr, ako sme mali vystupovať, sme dosiahli obidvaja megaorgazmus… Keď som sa spravil, Nina sa na mňa do±iroka u±krnula. “Za toto sa mi môľe± niekedy odplatiť…!” Keď som potom s roztrasenými kolenami schádzal kopec, nemohol som myslieť na nič iné! Za toto by sa oplatilo ísť kamkoľvek na svete!

zdroj: eroticke poviedky


Loading Facebook Comments ...