Maestro

MaestroBola rada, že na koncert toho ospevovaného huslistu ide so sesternicou. Manžel v poslednej chvíli svoju účasť odriekol kvôli obchodným záležitostiam. Nedala na sebe nič poznať, ale v jej vnútri sa rozhostila tichá radosť. Usadili sa v strede tretej rady hneď pod pódiom.

Mali výborný výhľad a boli dosť blízko na to, aby dokonale vychutnala zvuk nástroja. Divadlo sa naplnilo, všetci sa usadili a zhasli svetlá. Na pódium zasvietil kužel svetla, v ktorom sa objavil ospevovaný virtuóz. Ticho oznámil, že im zahrá niekoľko skladieb a vždy pred každou skladbu povie, o čom daná skladba hovorí. Vložil svoj nástroj pod bradu a položil sláčik na struny.

Ozvali sa prvé tóny a ona pocítila vybrácie hudby vo svojom tele. Skoro ani nedýchala, tóny a ich variácie, ktoré vydával jeho nástroj boli tak nečakane nádherné, že priam žasla. Svoju pozornosť venovala aj zovňajšku umelca. Mal ostré črty tváre, bol skôr nepekný, ako pekný, ale z čiernych očí išlo čosi diabolské. Pri jednej skladbe sa ich oči stretli, hral a hľadel priamo do jej očí. Cítila ako jej telom prebieha čosi, čo nevedela definovať. Srdce jej vzrušene tĺklo a na jej vlastné prekvapenie jej stuhli bradavky.

Rozhodla sa, že po koncerte pôjde za ním do šatne. Počas prestávky sesternici vysvetlila čo a ako. Všetko bolo dohodnuté. Koncert skončil. Ľudia pomaly odchádzali, ako malá myš sa prešmykla okolo pódia a po dlhej, úzkej chodbe zamierila k jeho šatni. Ticho zaklopala na dvere a čakala. Počula jeho hlas, ako ju pozýva ďalej. Potichu otvorila dvere a rýchlo vošla dnu. Zatvorila dvere a otočila kľúčom. Podišla
k nemu a predstavila sa. Pošepky ho poprosila, aby niečo pre ňu zahral. Niečo, čo bude len pre ňu samú.

Cítila aké má tuhé bradavky a vedela, že to musí byť vidieť. Triasla sa vzrušením, začal hrať a jej dušu zaplavovali nádherné tóny diabolského nástroja. Podišla k nemu a čupla si vedľa neho. Hľadela na pohyby jeho rúk. Keď dohral, celá sa chvela. Ticho pošepla „Maestro …“ dlaňou kĺzala po jeho stehne nahor.

Nezastavila sa, prstami nežne nahmatala úctyhodné pohlavie a jemne ho stisla. „Maestro …“, rýchlo vsunula ruku do nohavíc fraku a vytiahla jeho nástroj z nohavíc. Ani nečakala, vzala ho do oboch dlaní a pritískala si ho k tvári. Bozkávala ho po celej dĺžke zo všetkých strán a dýchala naň teplý vzduch. Vzrušene sledovala ako rýchlo sa zväčšuje. Vysunula jazyk a priložila ho zospodu na uzdičku pod žaluďom. Jemne jazykom láskala najcitlivejšie miesto mužského pohlavia, perami obomkla jeho žaluď a pomaly ho sunula do svojich úst. Nedočkavými prstami vytiahla maestrove varlatá z nohavíc a jemne ich masírovala. Vytiahla si penis z úst a opäť šepla: „Maestro …“.

Dychtivo začala svojim jazykom lízať maestrove vajcia. Penis mu pritláčala na brucho a jemne sťahovala predkožku. Opäť si zasunula penis do úst a jemne ho cmúľala. Rukami sa chytila jeho bokov a pomaly si tisla maestrov nástroj hlboko do úst. Zopár krát ho vytiahla z úst, aby ho vzápätí mohla prijať znovu, po niekoľkých pokusoch si ho zasunula celého do úst. Umelec slastne vzdychol, prstami mu hladkala vajcia
a rýchlymi pohybmi hlavy prijímala striedavo jeho penis do svojich úst.

Hľadel na ňu zhora ako ho systematicky do seba celého prijíma a ešte aj pri tom slastne mľaská. Jej tvár bola mladá a krásna, krásne, jemné, plné pery tesno obopínali jeho penis a nežne kĺzali po tenkej, mokrej koži. Medzi palec a ukazovák zovrela kožu medzi dvoma vajciami a mocne mu začala naťahovať miešok smerom nadol. Čoraz rýchlejšie si ho zasúvala do úst a začínala pri tom ochkať. Bola taká nádherná a bezprostredná, že o malú chvíľu mu začalo prudko cukať vo vajciach.

Jeho telo sa naplo a vzápätí začal chrliť svoje potomstvo do jej úst. Neprekvapil ju, ďalej ho uspokojovala rýchlymi pohybmi úst a hlasno pregĺgala jeho plodiaci nektár. Od rozkoše sa mu podlamovali nohy, nemohol nič urobiť, v rukách mal svoj drahocenný nástroj. Prudko vydýchol, keď jeho maximum pominulo.

Zvedavo sa pozeral ako ho svojim hybkým jazykom dôkladne čistí. Keď skončila, postavila sa a povedala: „Ďakujem maestro …“ a zmizla.

zdroj: © Copyright Narcisia – Všetky práva vyhradené.

Loading Facebook Comments ...