Klitoris

KlitorisŽeny najľahšie dosiahnu orgazmus priamou alebo nepriamou stimuláciou klitorisu. Základom masturbace je dráždenie a masáž klitorisu prstom. Nájdite si pokojnú miestnosť, kde sa môžete uvoľniť a sústreďte sa na vlastné myšlienky a pocity. Skúste si prečítať nejakou erotickú literatúru alebo časopisy. Tie by vám mali dať množstvo rôznych vzrušujúcich nápadov. Začnite ľahkou masážou klitorisu. Sama zakrátko zistíte, čo vám prináša najlepšie pocity a stupňuje vzrušenie. Vzrastajúcim sexuálnym roztoužením sa váš klitoris stane viac citlivým na dotyky a preto ho odporúčame namazať. Môžete využiť vaginálnu vlhkosť alebo nasliněný prst, v ideálnom prípade lubrikačný gél.
Začnite ľahkou masážou klitorisu. Sama zakrátko zistíte, čo vám prináša najlepšie pocity a stupňuje vzrušenie. Vzrastajúcim sexuálnym roztúžením sa váš klitoris stane viac citlivým na dotyky a preto ho odporúčame namazať. Môžete využiť vaginálnu vlhkosť alebo naslinený prst, v ideálnom prípade lubrigačný gél.

Nezabudnite tiež dráždiť vaše bradavky a ostatné erotogení zóny. Pokúste sa stiahnuť kapucňu cez váš klitoris, tým ho uvoľníte pre priamu stimuláciu.


zdroj:
petr_repek@centrum.cz

Loading Facebook Comments ...

OpenSubtitles Player banner