Experimenty s chvostom

Pán doktor, odmalička viem, ako si to urobiť sám. Ale teraz, po desiatich rokoch manželstva som sa dočítal, že je stále dobré, keď sa z času na čas venujem aj masturbácii. Nie je to krok späť vo vývoji? Prečo sa mám o to zaujímať ? Z časti máte pravdu. Muži sú v sebauspokojovaní v zásade veľmi nekomplikovaní. Pre väčšinu nie je absolútne žiaden problém rýchlo si ho (niekde v sprche, na záchode), „vyhoňiť“. Ale je dobré, ak muž dokáže pomocou masturbácie poznať aj svoju inú, citlivej±iu a vnímavej±iu stránku sexu.

Na čo mi bude dobré, ak zas začnem masturbovať ako v detstve?
Ale je dobré, ak muž dokáže pomocou masturbácie poznať aj svoju inú, citlivejšiu a vnímavejšiu stránku sexu.

Kvôli sebapoznaniu, kvôli zvýšeniu vlastnej rozkoše, z dôvodu lepšieho uspokojenia partnerky.

Dobre, povedzme, že by som sa chcel v masturbácii zdokonaliť. Čo by ste mi odporučili?

Mali by ste sa na sex so sebou samým pripraviť podobne, ako ženy. Nie si lakovať nechty, ale upraviť sa tak, aby ste sa cítili dobre. Možno by ste mohli použiť nový sprchový gél, novú vodu po holení. Potom musíte prekonať najväčšiu prekážku vášho sebazdokonaľovania…

A to je?
Vy sám. Muži sú z dôvodu každodenného močenia silno fixovaní na svoj pohlavný úd, a tak je dôležité, aby ste sa najskôr dotýkali samého seba všade inde na svojom tele a nezobrali hneď do ruky svoju „čarovnú paličku“. Aj keď vám nepadne zaľahko neisť hneď na vec, duševne pekne v kľude sa sústreďte na svoje telo a koncentrujte sa na to, čo cítite, keď sa dotýkate svojich pier, uší, krku, bradaviek, brucha a stehien. Na citlivých miestach pokojne použite aj lubrikačný gél. Kľudne pri tom povoľte uzdu vašej fantázie a experimentujte…

To nie je nič ťažké.
Áno, ale vy si musíte predsavziať hneď od začiatku, že si krátko pred vyvrcholením dáte pauzu v stimulácii a vedome sa uvoľníte. Priblížite sa teda k „point of no return“ (miestu, odkiaľ niet návratu) tak, aby ste stihli zvládnuť „zákrutu“. Dávajte pozor na svoj dych, tlkot srdca, vnímajte tento moment všetkými zmyslami a precíťte celé vaše telo – nielen váš pohlavný úd. Vtedy prestanete. Keď trochu vychladnete, môžete pokračovať v stimulácii. Oddajte sa teraz prúdu vzrušenia. Precíťte ten rozdiel v prežívaní oproti „rýchlovke“. Ak sa vám nepodarilo zavčasu sa zabrzdiť, nerozčuľujte sa, ale vychutnajte si aj tu priebeh vecí – a štiav. Však možno to vyjde nabudúce.

Je pre dospelého muža dôležité, aby masturboval?
Je to dôležité, ak chcete uspokojiť partnerku, ako som spomínal na začiatku. A nikdy neviete, či sa neocitnete v situácii, keď to budete potrebovať sám.

Akože sa rozvediem?
Napríklad. Je dôležité, aby ste si uvedomili, že masturbácia nie je zlá ani škodlivá. Môžete ju robiť sám, v páre, bez toho, aby sa niečo poškodilo. Uvediem vám príklad svojho pacienta Güntera, ktorý mi popísal svoj prípad:

Ale je dobré, ak muž dokáže pomocou masturbácie poznať aj svoju inú, citlivejšiu a vnímavejšiu stránku sexu.

Takéto je mužské samoukojenie

„Občas robím tento rituál v stoji. Je to veľmi príjemný pocit, keď už pri vnútornej ceste cítim, ako telom prechádza vzrušenie a „chvost“ sa začne zväčšovať a vzpriamovať. Tento citeľný telesný pohyb sa stupňuje do prvých náletov bujnosti. Keď si pri tom predstavím, že ma pozoruje nejaká žena, tak je vzrušenie ešte väčšie. Keď potom stojí úplne napätý, tak vnímam, ako sa zmenila jeho váha a hmota. Keď sa pohybujem, tak sa môj úd hýbe úplne inakšie ako zvyčajne. V tomto okamihu cítim zjavnú mužnosť; istý druh hrdosti a moci. To sú asi tie zvieracie inštinkty a pudy a tiež je to „zverská“ sranda. Keď je „chvost“ napružený a tvrdý a stojí takmer kolmo nahor, je moja túžba dotknúť sa ho veľmi veľká. Tak ho vezmem do ruky a začnem ho trieť nahor a nadol. Striedavo veľmi rýchlo a tvrdo a potom zase pomaly a nárazovito. Oboma rukami vytvorím dieru, najmä ukazovákmi a palcami, držím ruky v tejto polohe tak pokojne, ako sa len dá a pohybujem mojím „chvostom“ kývaním v bokoch proti tejto diere. Super je to, že pri tom môžem dobre vidieť, ako môj „chvost“ znovu a znovu preniká cez tú dieru nahor a potom zase mizne. Na to však už musí byť žrď klzká, aby sa nezadrhávala. Tiež si myslím, že ten zvuk pri tom sa dobre počúva. Tento príjemný vzrušený stav udržiavam tak dlho, ako sa mi páči. Cítim pri tom vzrušenie v celom tele. Napnú sa mi svaly na zadku a tiež na bruchu a prsiach. Je to už poriadny šport a krvný obeh to dostane do švungu.

Ak to potom má pokračovať smerom k orgazmu, tak sa koncentrujem na pocit v „chvoste“. Cítim silný tlak ruky, vychutnávam vzrušujúcu masáž na vykĺzavajúcom a zachádzajúcom žaludi a už očakávam ten veľkolepý tlak, ktorý sa pomaly rozširuje do vajec a „chvosta“ a naznačuje, že explózia nie je ďaleko. Keď v tomto stave urobím malú pauzu, cítim a vidím každý jeden úder môjho srdca na svojom „chvoste“. Priam ním šklbe. Pokračujem a konečne prichádza ten bod, keď už niet cesty späť. Aj keby v tejto chvíli nastal koniec sveta, tak to už viac nemôžeš zastaviť. Cítim, ako sa tlak v „chvoste“ stále zväčšuje a šťava je ešte zadržiavaná akoby nejakou vnútornou silou. Teraz môžem pokračovať buď rýchlymi alebo pomalými pohybmi. Pri pomalých, silných nárazoch to cítim intenzívnejšie. Nárazy bokov sa potom zautomatizujú, to znamená, že telo sa začne pohybovať samo v rytme. Keď sa tomu podvolím a veciam nechám voľný priebeh, tak ma to samo strhne. Cítim, že tlak a napätie sú teraz maximálne a nemôžem sa dočkať, kedy sa v silných nárazoch vyprázdnia. Je to istý druh pulzovania a pumpovania, ktoré sa preháňa celým telom.

Často najskôr vyjde trocha semena zo špičky, pár kvapiek, ktoré uvádzajú orgazmus. Na to sa vyvrhne biela šťava v hustých, silných prúdoch. Pri tom sa cítim tak mužne, že mužnejšie to už nejde. Toto obstrekovanie je ten najlepší pocit vôbec. Človek doslova vystriekava svoju rozkoš a bujnosť. Čím viac semena vyjde, tým lepšie to je. Jednoducho sa otvorí akýsi ventil rozkoše a ako pri výbuchu trhne extáza celým telom.

Ešte viac ma vzrušuje, keď vidím, ako tá omáčka vychádza z „chvosta“. Pohyby rúk sú väčšinou počas ejakulácie v súlade s rytmom orgazmu. To znamená, že vlna prichádza vždy vtedy, keď idem rukami smerom nadol. Takto je pocit orgazmu na špičke obzvlášť silný a jednotlivé vlny sú vytláčané ešte intenzívnejšie.

Komu odporúčate masturbovať?
V podstate všetkým mužom, lebo keď muž pomocou masturbácie pochopí priebeh orgazmu a naučí sa ho zadržiavať, tak je pre ženu skutočným darom. Pretože väčšine žien trvá dlhšie, kým sa vzrušia. A ak muž dokáže zadržať svoj orgazmus tak dlho, aby i žena dosiahla vrchol, tak budú mať obaja intenzívnejšiu zábavu…

Hovorili ste o masturbácii v páre. Ako ste to mysleli?
Mám na mysli prirodzený voyeurizmus. Porno priemysel to vie už dávno: nás, ľudí, vzrušuje, keď sa na niekoho pri tom pozeráme. Je asi len málo chlapov, ktorí by sa neradi prizerali žene pri masturbácii. Ale aj ženy sú čoraz odvážnejšie, a je množstvo žien, ktoré sa rady pozrú na muža pri sebaukájaní – v neposlednom rade, aby videli, aký druh dotykov a rytmus má rád.

To mám povedať žene, aby sa mi prizerala?
A prečo nie? Istá manželka mi povedala, že najprv si ani netrúfla pozrieť sa na svojho muža. Ale pretože ju nedokázal priviesť k orgazmu, požiadali sme ich, aby si navzájom ukázali, aké dotyky ich vzrušujú. Takže začal muž, lebo muži sú odvážnejší. On si ľahol pred ňu a začal si ho honiť. Ona sedela medzi jeho nohami a mala sa len pozorne prizerať. Po chvíli to začalo byť také vzrušujúce, že sa musela ovládať, aby dodržala dohodu a nedotkla sa ho.

Ale ja sa hanbím… Trochu.

Zo začiatku to nepadne zaľahko nikomu. Väčšina ľudí nič také pred inými nerobila. Ale keď spozorujete, aké je to vzrušujúce, tak na tento prvý dojem zabudnete.

Myslíte, že aj moja Jana mi to ukáže?

Pre väčšinu žien je to ešte ťažšie. Každá sa cíti totálne hanblivá a neistá. Ale muži sa vzrušujú očami. Keď muž vidí roztvorenú jaskynku, vete mi, že je jedno, ako vyzerá, zabudne na všetko a túži len po tom, aby sa dostal dnu. Takže muž je zrazu obrovsky vzrušený a žena môže byť hrdá na to, čo má. Aj keď taký spoločný zážitok možno nie je pre každého… Ale možno práve vy nájdete nejaké obmeny, tak, aby to pasovalo aj vám…

Loading Facebook Comments ...