Cukrárka (Poviedka)

Cukrárka (Poviedka)Dokončil som učňovku a začal sa obzerať za nejakou prácou. Moje remeslo bolo sladké, bol som vyučený cukrár. Najsladšie bolo na tom to, že toto remeslo ma skutočne aj bavilo.Prehŕňal som sa v kadejakých časopisoch a dennej tlači, prechádzal všetky inzeráty, až kým som nenarazil na ten pravý. Podnikateľka hľadala šikovného cukrára s možnosťou odpracovať si vojnu na civilke. Vykročil som k telefónu a vytočil číslo uvedené v inzeráte. V telefóne sa po viacerých zvoneniach ozval celkom príjemný ženský hlas. Predstavil som sa a vysvetlil, o čo mi ide. Dohodli sme sa, že na druhý deň sa prídem ukázať a predviesť niečo zo svojho umenia. Poďakoval som a položil slúchadlo.

Rodičom som večer oznámil, že nasledujúce ráno pravdepodobne získam prácu a ešte si tam aj odmakám vojnu. Potešili sa. Ráno som sa osprchoval, do batohu zbalil biele nohavice, bielu košeľu a bielu čiapku. Spokojne som si vykračoval centrom mesta na uvedenú adresu a neustále premýšľal, čo jej predvediem. Privítala ma asi štyridsaťročná brunetka a pozvala ma ďalej. Nebola moc zhovorčivá, ukázala mi, kde sú všetky potrebné suroviny, kuchynské náradie a
povedala, aby som urobil najlepšiu tortu, akú viem. Otočila sa na opätku a odišla.

Za regálom som sa prezliekol a pustil do práce. O pár hodín sa prišla pozrieť na môj výtvor. Keď ma zbadala v bielom, usmiala sa. Pozrela na moju tortu a vyzerala príjemne prekvapená. Vzala dlhý nôž a odkrojila dva kúsky, na malých tanieroch s lyžičkami ich položila na stôl. Pustili sme sa do jedenia. Po treťom súste pozrela na mňa a povedala mi, že som prijatý. Tak sa začala naša spolupráca. Práce bolo dosť, stále boli objednávky na svadby, pohrebné hostiny a rôzne večierky.

Po čase som sa dozvedel, že má muža ťažkého invalida. Občas vyzerala veľmi unavená a uštvaná. Vždy po práci som poupratoval celú kuchyňu. Jedného dňa mi prišla povedať, že dnes môžem odísť skôr. Potešil som sa, dôkladne som upratal kuchyňu a išiel sa dozadu prezliecť. Posťahoval som z seba biele veci, stiahol zo seba biele trenírky a načiahol sa rukou za slipami do vaku.

Môj pohľad nechtiac pristál na verajach, kde stála moja zamestnávateľka s očami upretými na moje prirodzenie. Celý som zdrevenel a hľadel na ňu. Ani sa mi nepozrela do očí, stála tam ako prikovaná a civela na môj penis. V prvom momente som sa zahanbil, ale v druhom momente ma jej pohľad začal prudko vzrušovať. Cítil som, ako sa mi do penisu ženie krv a začína sa meniť.

Moja erekcia mala prudký priebeh, osmelil som sa a podišiel k nej, stál som dva kroky od nej a nechal ju hľadieť na svoje trčiace prirodzenie. Videl som v jej očiach, ako bojuje sama so sebou. Striedala sa v nich hanblivosť so vzrušením i s pocitom nemravnosti. Placho natiahla ruku a prstami prešla po
chĺpkoch nad penisom. Končekmi prstov pohladila kamenný penis a hlasno vzdychla. Jej bradavky mohutne nadvihovali látku podprsenky i košele. Poláskala moje semenníky, pristúpila bližšie a kľakla si na kolená.

Pritláčala si môj penis k tvári a so zatvorenými očami hlasno vzdychala. Na žaludi som pocítil dotyk jej horúcich pier. Neveriacky som hľadel, ako môj penis postupne mizne v jej ústach. Prstami držala penis pri koreni a naliehavo si ho zasúvala do úst. Druhá ruka jej rýchlo skĺzla na svoje kolená a
rýchlo vyhŕňala sukňu nahor. Nedočkavo odtiahla nohavičky nabok a veľmi rýchlo začala hladiť svoje lono. Bola úplne mokrá. Odrazu sa postavila, rýchlo a panovačne ma posadila na stoličku.

Vykasala si sukňu na pás, stiahla nohavičky a rozkročila sa nad mojím do hora čnejúcim penisom. Pomaly naň nasadala, jej lono bolo tak mokré, že sa na mňa nastokla s hlasným mľasknutím. Začala sa pomaly na mne hýbať, roztrasenými rukami som jej rozopol košeľu, uvoľnil prsia z podprsenky a prisal sa na veľký dvorec bradavky.

Úplne stratila zábrany, vôbec nebrala na mňa ohľad, divoko sa na mojom penise roztancovala až tak, že chvíľami som mal strach, aby mi neublížila. Snáď po pár minútach dostala orgazmus, svoje nechty zaťala do mojich pliec a šialene nasadala na môj penis. Doslova kričala, brucho sa jej triaslo a prsia poletovali zo strany na stranu. Po chvíli jej orgazmus ustal, ukľudnila a zosadla zo mňa. Čupla si medzi moje stehná, stiahla mi predkožku a natiahla ku koreňu. Pomaly mi olizovala obnažený žaľuď, špičkou jazyka mi lízala uzdičku a druhou rukou hladila semenníky. Jej tempo sa zrýchľovalo, už sa to nedalo dlhšie vydržať, začal som striekať mohutnými gejzírmi.

Moje semeno dopadalo do jej vlasov i na tvár. Nedala sa ničím vyrušovať, neustále pokračovala až do môjho zbláznenia. Aj môj orgazmus doznel, pozrela mi do očí a povedala ďakujem. Pohladila ma po stehnách a odišla. Od toho dňa sa po práci diali rôzne veci a moje odrábanie vojny ubehlo neskutočne
rýchlo a veľmi príjemne.


© Copyright Narcisia – Všetky práva vyhradené.

E-mail: narcisia@gmail.com

Poviedky sú chránené autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. Slovenskej Republiky.

Šírenie tohto elektronického dokumentu prostredníctvom internetu, umiestnenie na webové stránky je každej osobe povolené, avšak je zakázané akékoľvek upravovanie, editácia, či šírenie vyňatých častí, ako aj spoplatňovanie, čiže akákoľvek forma predaja tohto dokumentu, ako aj jeho častí, bez písomného súhlasu autorky.

Loading Facebook Comments ...