Biliard (poviedka)

Biliard (poviedka)Sedela som s kamarátkou v biliardovom klube. Spokojne sme klábosili o dievčenských veciach, popíjali biele víno a kradmo obzerali chalanov hrajúcich biliard. Pri druhom biliardovom stole od nás hral chalan v bielom tričku. Obe sme naň občas hodili očkom a potom sa obe s úsmevom na seba pozreli.

Súhlasili sme navzájom, bol to krásny chalan s vyšportovaným telom. Bol krásne urastený, široké a mohutné plecia dávali jasne tušiť, že je to športovec.

Malý, pevný a guľatý zadok sa občas krásne vynímal v jeho širokých gatiach. Čím viac som sa naň pozerala, tým viac som nemohla z neho spustiť oči. Aj on si všimol moje pohľady smerujúce k nemu. Naše oči sa stretli, keď sa po chvíli znovu stretli, usmial sa. Usmiala som sa tiež. Naše oči sa stretávali čoraz častejšie, medzi tým sa moja kamarátka zdvihla s tým, že mi ho prenecháva. So širokým úsmevom na perách odchádzala a rukami ukazovala, že mi drží palce.

Zbadal, že som sama, osmelil sa a prišiel ku mne. Predstavili sme a opýtal sa, či ma môže na niečo pozvať. Odmietla som a poprosila ho, či by ma neodviezol domov. Evidentne bol sklamaný, ale privolil. Kúsok pred domom som mu povedala, aby odbočil do vedľajšej uličky. V tejto ulici nebol žiaden dom, končili tam iba ohradené pozemky a z druhej strany bol ovocný sad. Zatiahol auto pod jeden strom a otočil sa ku mne. Vystúpili sme z auta a stáli pred prednou kapotou. Nahol sa ku mne a pobozkal ma. Bol sladučký a krásne sa bozkával. Prisala som sa na jeho pery a naše jazyky sa roztancovali v nežnej árii lásky. Objímal ma, hladil po chrbáte i pleciach. Jeho dotyky vo mne rozdúchavali plamene vzrušenia, čím dlhšie sme boli v objatí, tým viac som bola vzrušená.

Moje nohavičky boli po chvíli mokré, dlaňami som hladila jeho širokú hruď a vypracované prsné svaly. Nemohla som odolať a pohladila jeho rovné, tvrdé brucho. Vyhrnula som mu tričko a vkĺzla dlaňou dnu. Slastne som ohmatávala tvrdé svaly, zatiaľ čo moja mušlička ronila do gatiek. Všimla som si na jeho voľných nohaviciach poriadnu hrču.

Opatrne som na ňu položila ruku a spýtavo pozrela do jeho očí. Nevravel nič, len sa usmial. Zovrela som v prstoch jeho kopiju a nežne ju láskala cez tenkú látku noahvíc. Občas som zišla nižšie a nežne poťažkala jeho semenníky uložené pod tvrdou kopijou. Opäť som mu pozrela do očí a potiahla zips na nohaviciach smerom nadol. Neprotestoval, rozopla som mu nohavice a stiahla pod kolená. Pohladila jeho kopiju cez biele
slipy a nahmatala plné guľky.

Nahol sa ku mne a dlho ma pobozkal. Moja ruka neustále hladila jeho guľky, opatrne som prstami vkĺzla pod slipy a vzala do dlane jeho kopiju. Vzrušene som mu chvíľočku pohonila, poláskala vyholené guľky a čupla si pred neho. Oboma rukami som mu pomaly stiahla slipy, predomnou sa týčila jeho naliata kopija. Chytila som ju medzi obe dlane a pritúlila si ju k tvári.

So zatvorenými očami som sa s ňou hrala a otierala si ju o tvár. Z otvorených úst som naň dýchala horúci vzduch, občas som olizla jeho uzdičku na spodnej strane žaluďa. Prisala som sa na jeho bok a po celej dĺžke ho začala olizovať.

Nanášala som naň svoje sliny z každej strany a občas pozrela nahor, do jeho tváre. Očarene na mňa pozeral, ako si ho postupne zasúvam do úst, stále o kúštik viac a viac. Postupne som ho prijala celého do svojich úst, rukou som mu hladila hladučké guľky, vyťahovala jeho kopiju z úst a nanovo ju prijímala späť. Už po chvíli som cítila, ako sa jeho koža na guľkách sťahuje, jeho vzrušenie prudko stúpalo. Jeho guľky sa
úplne na tesno primkli pod kopiju a žaluď mu prudko navrel.

Rýchlo som sa prisala na žaluď a prijala jeho prvú dávku, jazykom som ešte stihla láskať jeho uzdičku na žaludi. Kožu medzi guľkami som mu jemne naťahovala smerom nadol a snažila sa prehĺtať jeho životodarnú miazgu. Dôkladne som ho očistila, počkala som kým sa oblečie a rozlúčila sa s ním. Snažil sa ma zadržať, ale nedala som sa. Chvatne cez plece som mu povedala, že aj zajtra je deň.

zdroj: © Copyright Narcisia – Všetky práva vyhradené.

E-mail: narcisia@gmail.com

Poviedky sú chránené autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. Slovenskej Republiky.

Šírenie tohto elektronického dokumentu prostredníctvom internetu, umiestnenie na webové stránky je každej osobe povolené, avšak je zakázané akékoľvek upravovanie, editácia, či šírenie vyňatých častí, ako aj spoplatňovanie, čiže akákoľvek forma predaja tohto dokumentu, ako aj jeho častí, bez písomného súhlasu autorky.

Loading Facebook Comments ...

OpenSubtitles Player banner