Aktívny muž…

V 14-tich som sa zaľúbila do chalana, ktorému som dala v±etko. Veľmi som ho milovala. On ma odmenil ponižovaním a využil moju dôveru k nemu. Začal ma podvádzať. Bola som zaslepená láskou a nič som nevidela. Spolužiaci mi otvorili oči a s nenávisťou sme sa rozišli. Nechal v mojom srdci rany a skúsenosti mi zmenili povahu. Ostala som žiarlivá, chladná, nedôverčivá, zo všetkého nervózna.

Mala som zlý pocit zo života.. Po dlhom čase som sa zoznámila s chalanom, ktorý ma niečím očaril. Vďaka častým a náhodným stretnutiam nás osud spojil. Začali sme sa spolu milovať. Začiatky boli ťaľké. V sexe sme si moc nerozumeli. On nemal veľa skúseností a ja zasa žiadnu fantáziu. Páčilo sa mi meniť polohy s malým problémom. Nebola som aktívna. Musím konštatovať, že má dlhú výdrž. Pri ňom dosiahnem orgazmus a.. striekam. Jeho dlhé predohry ma rozpaľujú. Strašne si vie zamaškrtiť pri orálnom sexe a rád sa pozerá na mňa a sleduje moje pohyby pri vzrušení. Stále mi lichotil a zmenil moje spodné prádlo na tangonohavičky a pohodlné podprsenky, príjemné na dotyk, samodržiace pančucháče, podväzky. Začala som si viac veriť a postupne som menila šaty za viac sexi. Obtiahnuté nohavice, sukne s rozparkami a jemne priesvitné tričká. Svet sa mi zdal zrazu krajší. Pri sexe sme sa prestali kontrolovať a otehotnela som. Po polročnej známosti sme sa zosobášili. Počas tehotenstva sme sa neprestali milovať, práve naopak. Robievali sme to často a sex bol iný. Bol veľmi opatrný a nežnejší. Moje zmeny na tele ho vzrušovali. Po narodení syna mal obavy z negatívnych zmien, o ktorých sa toľko píše. Zmeny prišli, ale pozitívne. Náš syn ma dosť vyčerpával, a aj napriek tomu som mala chuť na sex.

Syn povyrástol a muž mi začal vedomky meniť povahu a myslenie. Pre začiatok začal s malými túžbami. Tie mi neboli čudné a splnila som mu ich. Napríklad jemné plieskanie po ritke, lichôtky počas milovania, milovanie v aute, v sprche a pod. Nároky sa zvyšovali: vyrobil kožený bič, dráždil ma banánom, s mojím súhlasom objednal „venušine gulôčky“, šľahačka na tele, striekanie si pohlavných štiav do úst, ťahanie mojich bradaviek a silnejšie masírovanie prsníkov, pírsing na bruško, bozkávanie sa pri sexe s rozsvietením svetlom a iné zmeny. Na oplátku som viac aktívna, čiže viac myslím na sex a špekulujem, čím ho prekvapím. Ešte na neho nemám. Prišiel s pírsingom na bradavke. Keď som to videla, pomyslela som si NIKDY. No a už mám aj ja pírsing na bradavke. Raz mi dal do ruky váš časopis Tabu a opýtal sa ma, ktorý vibrátor sa mi páči? ¬iadny mi nepadol do oka. Po chvíľke rozmýšľania povedal. Nevadí, kúpim modulit a niečo vymodelujeme. Podaril sa mu pekný kúsok. Je to skvelé, keď sa niekto v manželstve stará o zmeny v sexe a nehanbí sa vám prejavovať svoje túžby. Život s ním je skvelý a plný očakávania. Čím viac na sex myslím, tým viac ho potrebujem.

zdroj: eroticke poviedky

Loading Facebook Comments ...