Ako mu ho lepšie vyfajčiť

Hlavička: Hlavička je najcitlivejšou časťou penisu. Nájdete na nej tretinu všetkých nervových zakončení. Telo: Na tele penisu sa nachádza asi rovnako veľa nervových zakončení ako na hlavičke, no sú rozložené na väčšej ploche. Koniec penisu sa v skutočnosti nachádza až vo vnútri mužského tela za semenníkmi. Uzdička: Je to veľmi citlivý bod na spodnej strane penisu medzi hlavičkou a telom. Je lepšie viditeľná u obrezaných mužov, no majú ju všetci. Má tvar písmena V a mali by ste si ju dobre zapamätať, pretože je veľmi citlivá na dotyk.

Semenníky: Nachádzajú sa pod penisom v miešku. Väčšinou jeden visí trošku nižšie ako druhý. Semenníky sú veľmi citlivé, preto je nevyhnutné dotýkať sa ich najmä zo začiatku jemne, či už rukou alebo jazykom.

Hrádza: Je to miesto medzi semenníkmi a análnym otvorom. Nachádza sa tam aj takzvaný miliónový bod.

Bradavky – tak isto ako ženské, sú mimoriadne vzrušivé na podnet. Žena ich môže bozkávať, sať, hladkať, jemne poťahovať.

Miliónový bod: Ak naň jemne zatlačíte, masírujete prostatu bez toho, aby ste mu museli strčiť prst do zadku. Najlepšie je začať s jemnou masážou, keď je muž vzrušený. Vtedy to má najlepší efekt.

Prostata: Je to žľaza, o ktorej sa často hovorí, ako o mužskom bode G. Nachádza sa asi 5 cm vo vnútri tela pred prednou stenou konečníka a má veľkosť vlašského orieška.

Zadok: Muži majú zadky tak isto, ako aj ženy, a rovnako ich vzruší, keď sa ich tam správne dotýkajú. Anál nemá schopnosť sám sa zvlhčiť, ako napríklad ženská pošva, a jeho vnútorné steny sú dosť tenké. Takže ak mu počas orálu strčíte prst do zadku, uistite sa, že je všetko dostatočne navlhčené.

Ostatné: Nezabudnite, že mužské telo má aj iné časti! Každý človek má mozog, ktorý je tým najsilnejším sexuálnym orgánom. Ešte sa dajú olizovať prsty, cucať palce, bozkávať pery, okusovať ušné lalôčiky, bozkávať na krk a tak podobne. Takže pri orálnom sexe nezabúdajte, že muž má okrem penisu ešte celý zvyšok okolo.Penisy majú rôzne tvary, farby, veľkosti…, a preto je dobré svojho partnera spoznať, kým sa do neho pustíte!

Šija hoci si to uvedomuje málo mužov a žien, aj na krku je veľa nervových zakončení. Dráždiť treba tak, aby to nebolo šteklivé. A nezabúdať na uši, lebo akupunktúra učí, že masážou ušných lalôčikov sa dá dokonca aj liečiť.

2. VYBAVENIE

Nalaďte sa. Zapnite hudbu. Stlmte svetlá. Urobte čokoľvek, čo vás rozpáli. Môžete použiť aj rôzne sexhračky: krúžky na penis pomôžu predĺžiť jeho erekciu tým, že zabránia, aby sa penis odkrvil. Bude naozaj tvrdý a tlak, ktorý krúžok vyvolá okolo koreňa alebo semenníkov, je vzrušujúci. Môže byť zaujímavé použiť aj vibračné krúžky na navodenie extra rozkoše.

3. MASTURBOVANIE

Príprava: Zahrejte si ruky. Nezabudnite na lubrikant!

Základné techniky: Celou rukou uchopte penis. Pohybujte ňou hore dole. Vytvorte obrúčku z palca a ukazováka a pritlačte intenzívnejšie, alebo vytvorte z ukazováka a prostredníka tvar V a prechádzajte nimi po penise.

Pre pokročilých: Pridajte nejaké otočky a triky. Jemne potiahnite za predkožku a trite iba hlavičku, druhou rukou chyťte telo penisu a hladkajte ho oboma naraz. Jednou rukou ho chyťte okolo koreňa penisu, pôsobí to ako krúžok a potom začnite pohybovať hore dole. Tiež môžete použiť obe ruky, pričom pohybujete iba jednou. Bude mať pocit, že je ako vo zveráku. Môžete robiť aj pohyb, ako keď šróbujete skrutku. Prípadne spojte ruky dokopy a použite obidve naraz.

Zadok mužský zadok má síce hrubšiu kožu ako ženský, ale láskaním mu prejavíte mimoriadnu nežnosť, ktorú vám on potom rád vráti. Popri láskaní vyskúšajte aj niečo tvrdšie napríklad plieskanie alebo ľahké údery, aby sa celá oblasť prekrvila. Tým sa vztýči aj pohlavný úd.

4. FAJKA

Príprava: Kým ho celého zhltnete, pohrajte sa s ním. Použite jazyk a celého ho olížte: vajíčka, penis, hlavičku… pekne jemne a pomaly. Pohrajte sa aj s uzdičkou. Jazyk môžete podobne ako ruky používať rôznymi spôsobmi – môžete ho lízať celým jazykom alebo len špičkou. Každý spôsob vyvolá iné pocity.

1. krok: Kľúčom k dobrej fajke je nechať ho v domnení, že si dáte do úst celý jeho penis.

2. krok: Dajte si ruku priamo k svojim ústam. Tým ústa akoby predĺžite a celý penis bude neustále stimulovaný. Toto je najlepšia a zároveň najjednoduchšia poloha pri dobrej fajke. Nebudete ho musieť dať do úst až po koreň, no on bude mať pocit, že ste to tak urobili.

3. krok: Použite dostatok slín, aby to bolo stále príjemne vlhké, teplé a klzké.

4. krok: Pohybujte hlavou a rukou hore dole, aby vám penis kĺzal dnu a von z úst a do úst.

Pre pokročilých: Jazykom mu nepretržite lížte hlavičku a pritom mu intenzívne rukou trite penis. Použite jazyk a robte mu

okolo celého penisu krúžky. Lížte mu ho až po koreň. Lížte mu ho po stranách (výborne zaberá najmä pri veľkých penisoch). Hrajte sa mu s vajíčkami a s riťkou.

Pery miesto prvého bližšieho telesného stretnutia dvoch ľudí. Ak sa vám páči vzájomné bozkávanie, je predpoklad, že sa zhodnete aj v posteli. Vyskúšajte všetky dostupné miestečka na perách, jazyku a v okolí. Vzrušuje to nielen muža, ale i ženu.

5. HLADKO DO HRDLA

Podstata: Zapamätajte si, že vôbec nie je nutné, aby ste ho brala až do hrdla. Tento spôsob orálneho sexu sa stal populárnym v roku 1973 vďaka filmu s Lindou Lovelace: tá sa mylne domnievala, že má v ústach klitoris a že jediný spôsob, ako sa odbaviť, je zatlačiť si vtáka hlboko do hrdla. Uvedomte si, že v skutočnosti žiadna žena nemá klitoris v ústach! A vtáky sa fajčia preto, že chcú urobiť mužovi dobre, a nie preto, že musia, alebo potrebujú.

1. krok: Nesmiete tlačiť. Všetko s citom. Uvoľnite sa. Ak si to párkrát nacvičíte, určite to zvládnete.

2. krok: Uistite sa, že máte v ústach dostatok slín, a že dokážete dýchať nosom.

3. krok: Ľahnite si na chrbát a hlavu nechajte

visieť z postele, tak sa vám najlepšie otvorí hrdlo. Nechajte ho, aby do vás v tejto polohe vnikol, tak ho najjednoduchšie vezmete celého. Aby ste mali nad všetkým kontrolu, dajte si ruku okolo jeho penisu, alebo na jeho brucho, aby ste mohli korigovať hĺbku a rýchlosť vniknutia.

4. krok: Ak sa cítite nepríjemne, vyberte si jeho vtáka z hrdla alebo úplne von z úst. Robte to tak, aby ste si to užili, nie aby ste z toho mali traumu.

6. POHRAJTE SA S JEHO ANÁLOM

Príprava: Ako sme už spomínali, anál nemá samolubrikačnú schopnosť, takže ak sa s ním mienite pohrať a strčiť mu prst do zadku (to zatiaľ stačí, lebo v tomto článku rozoberáme orál, nie anál), určite použite lubrikant.

Možnosť 1: Ak je váš partner tesne pred orgazmom, je to najlepší moment, kedy môžete zatlačiť na jeho miliónový bod. Nemusíte mu pritom strčiť prst do zadku, stačí, ak zatlačíte na hrádzu. Je to tesne za semenníkmi a pred análnym otvorom.

Možnosť 2: Strčte mu prst do zadku a potom ním jemne pohybujte. Urobí to s ním divy.

zdroj: Klára Lesovská

Loading Facebook Comments ...