Test: Renault Mégane E-Tech EV60– jazdí ako hothatch, ale nie bez chýb

Zabudnite na starý Mégane. Ten nový je celkom iné auto. Má iný dizajn, iný pohon aj inú cenu. To ale znamená, že bude musieť loviť v iných vodách.

Zobraziť viac


Únia nevidiacich a slabozrakých má po 32 rokoch nového predsedu

Bývalý predseda združenia Branislav Mamojka z organizácie neodchádza úplne, bude pôsobiť v pozícii podpredsedu a venovať sa predovšetkým legislatívnej oblasti.

O podpore opozičného návrhu na premenovanie názvov ulíc sa rokuje

Návrh legislatívy v prvom čítaní podporila väčšina poslancov OĽANO, podporili ho aj poslanci SaS. Klub Sme rodina a Smeru-SD sa zdržal, bývalí Valáškovi kolegovia zo Za ľudí boli za.

MV: Používatelia epodpisu so starším OP by mali požiadať o nový doklad

Rezort vnútra odporúča vyhnúť sa veľkým klientskym centrám, kde sú čakacie doby najdlhšie.

SAAVŠ:Reforma prináša zrušenie vyše 40 percent študijných programov VŠ

Celkový počet študijných programov sa znížil zo 6675 programov na začiatku implementácie reformy (k 1. septembru 2020) na 3902 študijných programov v súčasnosti (k 30. novembru 2022).

M. Šipoš pripustil diskusiu o zmenách v rozpočte

Nezaradený poslanec Tomáš Valášek pôsobiaci v mimoparlamentnom Progresívnom Slovensku podľa svojho straníckeho šéfa Michala Šimečku speje k tomu, že zahlasuje proti rozpočtu.

V náročnej dobe treba vecne a pokojne riadiť štát, apeluje prezidentka

Prieskumy podľa hlavy štátu ukazujú, že až 84 percent ľudí je nespokojných so smerovaním krajiny. Považuje to za alarmujúce čísla, nad ktorými sa politici musia zamyslieť.